Nar-ı Keyf Hakkımızda

Güvenilir ve Doğru lezzetlerin yer aldığı firmamız hakkında bilgiler yer alıyor.

Hamamönü Tarihçesi

Hamamönü, adını, Oğuz Türkleri’nin Bayındır Boyu beylerinden Karacabey’in yaptırdığı çifte hamamdan almıştır. Hemen yan tarafındaki park Mehmet Akif Ersoy parkı olarak adlandırılır. Parkın içinde İstiklal Marşı’nın yazıldığı ev de bulunmaktadır. Hamamönü Mahallesi’nin çevresinde Mehmet Akif Ersoy Evi, Taceddin Sultan Camii, Mehmet Akif Ersoy Parkı, Hacı Musa Camii ve Karacabey Tarihi Hamamı yer almaktadır Son dönem Osmanlı zamanından kalma evler tamamen Türk motifleri ile bezenmiş olup, sokaklarda gezdiğinizde kendinizi 19. yüzyıldaymış gibi hissediyorsunuz. Adeta günümüzden 150 yıl öncesinin sosyal yaşamını teneffüs edebiliyorsunuz.

Hizmet Alanlarımız

Tarihi dokusu bozulmadan restorasyon edilen mekanımız 2012 yılında sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Türk ve dünya mutfağının seçkin örnekleri, aperatifleri,spesiyalleri,zengin sıcak-soğuk,içeçek menüsü ve özenli servisiyle yaz-kış yerli yabancı misafirlerini ağırlamaktadır.Şehir trafiğinden uzak doğayla içiçe bahçesiyle Nar-ı Keyf de güne güzel bir kahvaltıyla başlayabilir, kahvenin yanında şerbetiyle nargilenizi fokurdatabilirsiniz.Özel gün ve toplantılarınızda  kendinizi eviniz kadar rahat hissedeceksiniz.

Farklı lezzetleri yaşayabileceğiniz, tarihi yönlendir ile birçok ünlü ismin bulunduğu yerleri ziyaret edebileceğiniz hamamönü bölgesinde faaliyet göstermekteyiz.